English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים אלקוש - רשימת קווים שעוברים באלקוש
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נתיב אקספרס
294
מסעף מעלות צפון 89
אוניברסיטה / רב תכליתי
מסעף אלקוש צפון 8944
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
39
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
אשכר (בית ספר כפר ורדים)
יסמין 29 (יסמין / קורנית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
4
מעלה הברוש 53 (שכונה בדואית 1)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
ההגנה 36 (ההגנה / השומר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
35
כלנית 19 (כלנית / איריס)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
מעלה הבנים 26 (מעלה הבנים / הרב משאש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
361
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ראמה א' / כניסה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
93
בית ספר מאר אליאס
ראמה ה / יציאה
צ.ראמה מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
295
ראמה ו / כניסה
אוניברסיטה / רב תכליתי
צ.ראמה מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
380
כלא צלמון
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
צ.ראמה מערב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
חיפה
קצרין
שזור - מסעף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דליות (קניון לב קצרין)
מסעף שזור (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צומת מעלה כמון / כביש 85 (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
215
מרכזית המפרץ / שדרות ההסתדרות
שדרות נשיאי ישראל (שדרות נשיאי ישראל / אביב)
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
302
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל שאגור (בריאות השן)
אל ג'בל (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
57
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
כרמיאל
חיפה
כרמיאל - ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
262
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
עכו
כרמיאל
כרמיאל - ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
64
מועדון פיס
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צ.בר יוחאי (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
148
דרך האתרוג (בר יוחאי)
מזכירות
מסעף אור הגנוז (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
139
ירוק (תרדיון / ביטוח לאומי)
הגפן (הברוש / הרימון)
צומת כרמיאל מערב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
284
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אל תיג'ארה (גאיה סנטר)
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
312
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
ת. רכבת אחיהוד / הורדה
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
305
בית העם
שדרת החרוב 10 (בר לב 2)
שכונת חיילים אלח'רוב / אמצע
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
282
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
61
החלוץ 4 (החלוץ / מבצע חירם)
ההגנה 2 (ההגנה / הרצל)
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
564
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל תיג'ארה (בי''ס תיכון)
אל תיג'ארה (בי''ס תיכון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
109
שעב / כניסה
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה לבריאות המשפחה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
68
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
מזרקה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
293
שעב / כביש ראשי
אוניברסיטה / רב תכליתי
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
297
שעב / כביש ראשי
אוניברסיטה / רב תכליתי
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
48
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
ת. רכבת אחיהוד / הורדה
עמקה ד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
169
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דייר חנא ו' / כביש ראשי
אלגליל (הגליל י' / יאסר ערפאת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
296
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
אלגליל (הגליל י' / יאסר ערפאת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
17
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
צה''ל (חטיבת ביניים / אלעזר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
88
בי''ס מקצועי / טמרה
אל קודס (כיכר השעון)
צה''ל (מסעף בית העלמין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
343
ת. רכבת אחיהוד / רציפים
חניון נוף הגליל
מסעף בר לב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
307
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
כאבול ו' / יציאה
בי''ס אל נור א'
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
95
בית ספר מאר אליאס
העיר העתיקה
מסעף גדידה (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
311
1001 139 (בנק מרכנתיל)
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
1001 139 (בנק מרכנתיל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
143
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
העיר העתיקה
70 / 85 (צומת אחיהוד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
94
בית ספר מאר אליאס
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
157
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
בנק מרכנתיל
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
255
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
298
כאבול כניסה
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
18
שדרות ששת הימים (שדרות ששת הימים / כליל הכורש)
ביג נהריה
שדרות ששת הימים (שדרות ששת הימים / כליל הכורש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
17א
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
אל עין (מסגד אלעין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
18א
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
אל ח'וארמזי (אל ח'וארמזי / אל פרוז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
168
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
עת'מאן בן עפאן (עות'מאן בן עפאן / אל עין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
170
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
עת'מאן בן עפאן (עות'מאן בן עפאן / אל עין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
308
אל רויס (אלרויס / אלזראעיה)
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
א שריף (בית ספר אלשריף ד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
327
אל קודס (אל קודס / בנק לאומי)
דרך קרית עמל (מכללת אורנים)
א שריף (בית ספר אלשריף ד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
490
אל קודס (אל קודס / בנק לאומי)
מכללה איזורית עמק הירדן (92)
א שריף (בית ספר אלשריף ד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
280
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
מכללת עמק יזרעאל
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
166
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אום אלשתוייה
דוכיפת 2 (מצפה אביב ג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
171
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
יציאה משכונה דרומית
צ.פיוניר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט