English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים עין הבשור - רשימת קווים שעוברים בעין הבשור
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
דן בדרום
14
תחנה מרכזית אשקלון רציפים / עירוני
רכבת אשקלון / הורדה
עין הבשור מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
10
מסוף מועצה אזורית אשכול / רציפים
בני נצרים
צומת עין הבשור (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
12
שדרות אריה תגר 14 (מסוף חופית / אריה תגר)
רכבת אשקלון / הורדה
צומת עין הבשור (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
13
שדרות אליעזר בן יהודה (שפירא / התקווה)
רכבת אשקלון / הורדה
צומת עין הבשור (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
135
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
בני נצרים
צומת עין הבשור (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
136
תחנה מרכזית אשקלון רציפים / בינעירוני
בני נצרים
צומת עין הבשור (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
495
בני נצרים
שדרות הרצל 4 (גשר המיתרים / שד' הרצל)
צומת עין הבשור (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
35
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
מסוף מועצה אזורית אשכול / רציפים
צומת מועצה אזורית אשכול (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
36
תחנה מרכזית אשקלון רציפים / בינעירוני
מסוף מועצה אזורית אשכול / רציפים
צומת מועצה אזורית אשכול (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
379
מסוף מועצה אזורית אשכול / רציפים
תמח''ת קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / הורדה)
צומת מועצה אזורית אשכול (232)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
130
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
בא''פ / מל''י
אורים מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
30
ת. רכבת אופקים / רציפים
בא''פ / מל''י
צומת אורים (234)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
34
דוכיפת (צרכניה / גילת)
הזית (הזית / החיטה)
צומת פטיש (241)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
134
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
הזית (הזית / החיטה)
צומת פטיש (241)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
1
הכרם (מסוף רמז / רציפים)
שדרות אליעזר בן יהודה 8 (שד. אליעזר בן יהודה / עולי הגרדום)
הכרמים 26 (הכרמים / הזית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
4
חוצות היוצר (שוק עירוני חדש)
ת.רכבת נתיבות / רציפים
כליל החורש 32 (כליל החורש / אירוס)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
3
תחנת רכבת קרית גת / יציאה
מסוף כרמי גת / הורדה
פרי מגדים 124 (פרי מגדים / הגורן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
265
אריאל שרון (אריאל שרון / שדרות ירושלים)
דוד בוזגלו (פארק אופקים)
פרי מגדים 124 (פרי מגדים / הגורן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
330
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
דוד בוזגלו (פארק אופקים)
פרי מגדים 124 (פרי מגדים / הגורן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
365
תחנה מרכזית אשקלון רציפים / בינעירוני
דוד בוזגלו (פארק אופקים)
פרי מגדים 124 (פרי מגדים / הגורן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
373
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
ת. רכבת אופקים / הורדה
פרי מגדים 124 (פרי מגדים / הגורן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
378
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
ת. רכבת אופקים / הורדה
פרי מגדים 124 (פרי מגדים / הגורן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
465
מורדי הגטאות (מקיף א' / מורדי הגטאות)
דוד בוזגלו (פארק אופקים)
פרי מגדים 124 (פרי מגדים / הגורן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
359
אחת עשרה נקודות / יצחק שמיר
יצחק שדה (יצחק שדה / האצל)
פרי מגדים 96 (פרי מגדים / ערבה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
333
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
דוד בוזגלו (פארק אופקים)
שדרות השיטה 7 (שדרות השיטה / כליל החורש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
31
דוד בוזגלו 29 (מסוף פארק אופקים)
אור החיים (אור החיים / יציאה)
קיבוץ גלויות 66 (קיבוץ גלויות / קדש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
5
חוצות היוצר (שוק עירוני חדש)
ת.רכבת נתיבות / רציפים
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
482
דרך הנביאים 4 (מגדל המים)
קדושת לוי 9 (קדושת לוי / אוהל שרה)
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
485
מסוף הרכבת / איסוף
דרך הנביאים 11 (מגדל המים)
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
494
יהדות דרום אפריקה 14 (מרכז ביג / שדרות יהדות דרום אפריקה)
א.ש. הרטום (הרטום / שדרות גולדה מאיר)
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
499
יהדות דרום אפריקה 14 (מרכז ביג / שדרות יהדות דרום אפריקה)
א.ש. הרטום (הרטום / שדרות גולדה מאיר)
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
587
מסוף מודיעין עילית
שדרות הרצל 85
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
594
יהדות דרום אפריקה 14 (מרכז ביג / שדרות יהדות דרום אפריקה)
קניון איילון
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
686
מסוף מודיעין עילית
שדרות הרצל 85
דובדבן 15 (דובדבן / עוזרד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
2
תלמים (מרכז ביג קסטינה)
הבאר (הבאר / תנובה)
שדרות הרצל 66 (מתנ''ס שדרות הרצל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
332
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
דוד בוזגלו (פארק אופקים)
שדרות הרצל 66 (מתנ''ס שדרות הרצל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
596
רבן יוחנן בן זכאי 10 (רבן יוחנן בן זכאי / רבי טרפון)
ת.רכבת נתיבות / רציפים
שדרות הרצל 85
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט