English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים יפעת - רשימת קווים שעוברים ביפעת
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נסיעות ותיירות נצרת
720
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
אלקאסמי (בי''ס אבן ח'לדון / אלקאסמי)
מחלף איכסאל (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
750
פאולוס השישי (פאולוס השישי / 6177)
קובאא אלדאארי א
מחלף איכסאל (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
833
דליה 15 (דליה / כליל החורש)
ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע
מחלף איכסאל (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
חניון אגד / העבודה
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
מחלף איכסאל (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
827
נצרת עלית
תל אביב
אכסאל - מחלף איכסאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
נצרת עלית
ירושלים
אכסאל - מחלף איכסאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
מסוף רעננה / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
825
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
869
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
953
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
959
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
מסעף מחנה עמוס (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
רעננה
עפולה
מח.עמוס - מסעף מחנה עמוס
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
870
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
הבנים 50 (הבנים / שרה מלכין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
248
ערערה / כניסה 6524
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסעף היוגב (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
184
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
קופת חולים
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
297
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
כביש 396 / ''בי''ח הדסה עין כרם'' (396)
בית ספר אורט (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
39
מסוף אום אל פחם
מועויאה / מרכז
אל מנסה (עין איברהים / כניסה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
298
מכללת בית ברל
א קודס (א קודס / אל מדינה)
א קודס (א קודס / אל ח'נדק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
299
מסוף אום אל פחם
תמח''ת קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / הורדה)
א קודס (א קודס / אל ח'נדק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
6
אדמורי ויז'ניץ (אדמורי ויזניץ / אבא שאול)
קדושת לוי 118 (קדושת לוי / ברוק)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
38
מסוף אום אל פחם
אל עריאן / מסגד
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
44
מסוף אום אל פחם
אחמד אבו עסבה (קופ''ח כללית)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
45
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
ההרחבה (ההרחבה / הותיקים)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
46
מסוף אום אל פחם
ת. רכבת חדרה
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
133
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
241
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שיבת ציון (שיבת ציון / טללים)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
391
מסוף אום אל פחם
היצירה 22 (היצירה / האופן)
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
25
בריכה
קידמה (קידמה / החלומות)
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
26
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
בריכה
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
48
אל עריאן / מסגד
דרך המסילה 81 (ת. רכבת בנימינה)
אל עריאן / מסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
49
אל עריאן / מסגד
השלום (בית חולים הלל יפה)
אל עריאן / מסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
18
אצ''ל (ת. מרכזית רמלה)
שדרות החשמונאים (שדרות החשמונאים / לב העיר)
ואדי אל קצב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
8
הדסים רציפים
ההדרים 83 (ההדרים / עפרוני)
מרכז רפואי (6524)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
61
ברטעה
בית חולים הלל יפה
מרכז רפואי (6524)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
792
מרכז רפואי (6524)
שדרות המגינים 39 (המגינים / הבנקים)
מרכז רפואי (6524)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
50
דרך המסילה (דרך המסילה / ששת הימים)
בסיס גולני
בסיס גולני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
32
תכלת 4 (תכלת / אבני חושן)
שדרות יצחק רבין 2 (יצחק רבין / נחל צלמון)
בית העם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
35
קיבוץ רגבים
דרך המסילה 55 (דרך המסילה / ששת הימים)
בית העם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
7
תחנה מרכזית רמלה / רציפים
תחנה מרכזית רמלה / הורדה
קרית חינוך
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
17
קרית חינוך
אלהדה
קרית חינוך
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט