English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים אודם - רשימת קווים שעוברים באודם
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
גולן
14
מועצה (98)
מכללת אוהלו
אודם / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
258
צ.מסעדה (98)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
אודם / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
58
גשר הידידות / כניסה
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
כביש 98 / רחוב 25 (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
97
מכללת אוהלו
גשר הידידות / יציאה
כביש 98 / רחוב 25 (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
558
כביש 989 / כביש 98 (98)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
כביש 98 / רחוב 25 (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
87
גשר הידידות / כניסה
מכללת אוהלו
צומת בוקעתא / כביש 98 (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
95
אל רום
המסגר 22 (המסגר / הזגג)
אל רום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
54
דליות (קניון לב קצרין)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מחנה אל פורן (959)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
59
דליות (קניון לב קצרין)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מחנה אל פורן (959)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
13
בית ספר נופי גולן / סלעית
קלע אלון
צ.האמיר (959)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
86
קלע אלון
בית ספר נופי גולן / סלעית
צומת האמיר (978)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
235
צומת גמא
דן
דן - דן / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
32
יציאת אירופה תש''ז 19 (יציאת אירופה / זורס)
דרך צרפת 91 (דרך צרפת / יצחק נדב)
מעלה הגבעה (להבות הבשן / מרכז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
32
תל חי
גונן
להבות הבשן - להבות הבשן / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
34
תל חי
מלכיה
כפר בלום - מרכז קלור / כפר בלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
179
מזכירות
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
מרכז קלור / כפר בלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
11
הסתת 19 (מרכז ביג / הסתת)
המלאכה 1 (בית אלמוג / המלאכה)
אל על 8 (אל על / נקרות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
12
האומן (ברעם / האומן)
כניסה ראשית / הדסה עין כרם
אל על 8 (אל על / נקרות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
80
קרית שמונה
תל חי
קרית שמונה - מנחם בגין / סביון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
3/א3
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / רציפים
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
קרית שמונה - התעשייה / הנרייטה סאלד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
15
דליות (קניון לב קצרין)
אלוני הבשן / מרכז
מסעף אלוני הבשן (98)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
111
בני יהודה / מתנ''ס
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
505
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
511
תחנה מרכזית צפת / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
541
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
542
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
845
הרב ש''י זווין (הרב ש''י זווין / הרב וינוגרד)
שדרות גולדה מאיר (שדרות גולדה מאיר / יצחק מירסקי)
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
963
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
תל חי 87 (תל חי / הנרייטה סאלד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תל אביב
קרית שמונה
קרית שמונה - תל חי / הנרייטה סאלד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
451
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
300 3 (יפיע ד' / יציאה)
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
חיפה
קצרין
קצרין - צומת נשוט
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
12
דרך היין (דרך היין / דרך השמן)
צומת כורסי (789)
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
43
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
53
דרך היין (דרך היין / דרך השמן)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
62
כרכום 1 (ישיבה / דרך הגבורה)
דליות (קניון לב קצרין)
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
103
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מסוף חצור הגלילית / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
143
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דליות (קניון לב קצרין)
צומת נשוט (9088)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
57
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת נשוט (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
81
בית ספר נופי גולן / סלעית
כינור דוד (אזור תעשייה / כינור דוד)
צומת נשוט (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
147
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
בית חולים פוריה
צומת נשוט (91)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
54
דרך הגליל 18 (תחנה מרכזית ראש פינה)
מזכירות
האגם (האגם / הפרדסים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
10
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
מבוא חמה
שיאון 121 (שיאון / סער)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
52
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
שיאון 121 (שיאון / סער)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
76
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
חספין מרכז
שיאון 121 (שיאון / סער)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
142
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
בית חולים פוריה
שיאון 121 (שיאון / סער)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
צומת יהודיה (87)
שיאון 121 (שיאון / סער)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
966
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
שיאון 121 (שיאון / סער)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
10
מבוא חמה
קצרין
קצרין - שיאון / סער
לוח זמנים
מסלול
אגד
843
תל אביב
קצרין
קצרין - שיאון / סער
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
11
בני יהודה / מתנ''ס
דליות (קניון לב קצרין)
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
16
בית ספר נופי גולן / סלעית
צומת כורסי (789)
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
79
בית ספר נופי גולן / סלעית
מזכירות
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
80
מיצר
בית ספר נופי גולן / סלעית
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
84
בית ספר נופי גולן / סלעית
גולן (בני יהודה מרכז)
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
85
בית ספר נופי גולן / סלעית
מיצר
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
88
דליות (דליות / איה)
אבני איתן
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
89
דליות (דליות / איה)
נוב
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
151
דליות (קניון לב קצרין)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צ.המפלים (87)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
83
בית ספר נופי גולן / סלעית
נוף כנרת (נוף כנרת / פני גולן)
דרך החרמון (דרך החרמון / דליות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
44
גדות מרכז
מסוף חצור הגלילית / הורדה
גדות מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט