English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים כמון - רשימת קווים שעוברים בכמון
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נסיעות ותיירות נצרת
385
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מגאר ג' / מרכז (806)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
242
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
ת. רכבת כרמיאל
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / הדקל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
65
אל סלאם 1 (צומת עיאדאת / גריפאת)
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
96
ביר אל מכסור כניסה
בית ספר מאר אליאס
כניסה מזרחית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
963
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
יציאה לכביש 65 (מחלף עילבון / לדרום)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
337
מסגד
אוניברסיטה / רב תכליתי
שכונה צפונית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
1
כביש 742 / מחלף שפרעם (742)
דאהר עומר אלזידאני (מסעף שפרעם צפון)
יקינטון 29 (יקינטון / משעול הברוש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
2
מצדה 8 (מצדה / חרמון)
קהילת יהדות צרפת 25 (דולב / קהילת יהדות צרפת)
אשכולות 51 (אשכולות / אתרוג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
4
מעלה הברוש 53 (שכונה בדואית 1)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
בן גוריון 4 (בן גוריון / השיקמה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
32
אסלאם (מחלף טורען)
החשמל 23 (החשמל / חטיבת כרמלי)
אבן סינא 31 (כיכר מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
306
ראמז בושניק (כפר מנדא / מרכז מסחרי)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסגד אלשוהדא (151)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
174
אוניברסיטה / רב תכליתי
אל בוסתאן (כפר מנדא / בנק)
אל בוסתאן (אחמד חוסין עלאם / אל בוסתאן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
430
חיפה
טבריה
מח.שמשון - צ.מחנה שמשון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
430
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת מחנה שמשון 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
432
גשר / מרכז
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
צומת מחנה שמשון 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
434
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת מחנה שמשון 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
334
צ.נצרת צפון ב 754
אוניברסיטה / רב תכליתי
צומת בית רימון (77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
352
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דרך הציונות (הציונות / ציפורי)
צומת בית רימון (77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
311
הושעייה
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
יציאה לכביש 77 (מחלף הושעיה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
143
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
העיר העתיקה
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
309
הרדוף / יציאה
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
אמת המים (חנתון / מרכז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
310
רבי יהודה הנשיא (מנזר סנטה אנה)
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
רבי יהודה הנשיא (מנזר סנטה אנה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
342
חרוד (מרכז דדו / חרוד)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
דליה (דליה / כליל החורש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
173
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית עלמין
בית עלמין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
280
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
מכללת עמק יזרעאל
בית עלמין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
98
בית ספר מאר אליאס
תופיק זיאד 98 (חניון שפרעם / תאופיק זיאד)
בית ספר מאר אליאס
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
344
פאולוס השישי 89 (פאולוס השישי / תופיק זיאד)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מחלף יפתחאל / 784 (784)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
353
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
מחלף יפתחאל / 784 (784)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
3
הר מירון (הר מירון/החלוץ)
אירית (קניון נהריה)
נצרת (מפעל קדמני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
172
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תופיק זיאד 98 (חניון שפרעם / תאופיק זיאד)
נצרת (מפעל קדמני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
13
פאולוס השישי 104 (תחנה מרכזית נצרת)
ספוריה 5
רואוס אל ג'יבאל (משטרה פיקוד צפון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
165
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
סעד כניפס 41 (שכ' חיילים משוחררים 2)
עין עאפיה 12 (לשכת התעסוקה / שפרעם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
167
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
סעד כניפס 41 (שכ' חיילים משוחררים 2)
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
797
אלמוטראן חג'אר 4 (עירייה / אל מוטראן חג'אר)
שדרות ג'יימס דה רוטשילד 15 (צומת דולפין)
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
12
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
זרזיר א' / כניסה מערבית 7626
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
14
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
אלעאסי 94 (טבאש ב)
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
49
אלבסאטין (כניסה ראשית)
אלמדרסה (בי''ס יסודי אלהייב)
אלתוראת' 40 (שכונת ג'ואמיס ג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
320
זרזיר א' / כניסה מערבית 7626
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
גבעת אלה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
67
אלעאסי 76 (טבאש א)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
אל סלאם (ג'ואמיס / מסגד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
325
אלעאסי 94 (טבאש ב)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
אל סלאם (זרזיר / מסגד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
51
2 9 (חג'אג'רה ג)
ואדי אל מאלכ 19 (בי''ס יסודי / חט''ב כעבייה)
גבעת רשיד 1 (64)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
50
התקווה (מנשיית זבדה / מרכז 2)
מדאבס (בי''ס מקיף זרזיר)
מדאבס (בי''ס מקיף זרזיר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
81
8 12 (מסיטבה 1)
2 5 (בי''ס יסודי חגאגרה)
שכונת אלטואהר (7620)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
21
בית לחם הגלילית / כניסה
מחנה ג'למה (7723)
בית לחם הגלילית / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
87
מעלה השיזף (בי''ס שקד / מעלה השיזף)
היערה 56 ('יערה א)
בית לחם הגלילית / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט