English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים חיננית - רשימת קווים שעוברים בחיננית
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
מטרופולין
298
מכללת בית ברל
א קודס (א קודס / אל מדינה)
ג'דוע תחתון (ג'דוע תחתון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
39
מסוף אום אל פחם
מועויאה / מרכז
מסוף אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
63
מצפה אילן מרכז
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
מצפה אילן מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
64
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
איבטן
'מצר א
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
233
אלקודס (באקה / כניסה צפונית)
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / הורדה)
'מצר א
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
24
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / הורדה)
(ב''ס אלקודס)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
14
ביר באקה (ביר באקה / אלתקווא)
אחמד אבו עסבה (מסוף ג'ת)
אלמעסרה (בי''ס אלחכמה / אלמעסרה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
113
תחנה מרכזית כפ''ס / רציפים
אלקאסמי (בית ספר תיכון אלקאסמי)
אלקודס (אלקודס / קופת חולים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
633
תחנה מרכזית קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / רציפים)
צ.זמר (574)
אלקודס (אלקודס / קופת חולים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
796
ביר אל סיכה (574)
אוניברסיטה / רב תכליתי
אלקודס (אלקודס / קופת חולים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
799
צ.טייבה (444)
שדרות המגינים 39 (המגינים / הבנקים)
אלקודס (אלקודס / קופת חולים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
52
אחמד אבו עסבה (מסוף ג'ת)
בית חולים הלל יפה
אלקודס (אלקודס / סלאח אלדין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
114
עומר בן אל ח'טאב 78 (עומר בן אל ח'טאב / אל מדינה)
אלקודס (באקה / יציאה צפונית)
אלקודס (אלקודס/אלחאאג'ה נפיסה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
65
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
מגל ז
צומת כלניות (574)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
33
שדרות יצחק רבין 2 (יצחק רבין / נחל צלמון)
דם המכבים (עירייה)
איבטן
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
885
שדרות הפלמ''ח 2 (שדרות הפלמח / חט' כרמלי)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ההסתדרות 2 (צומת מכבי אש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
887
תלמוד בבלי (זכריה הנביא / נריה הנביא)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ההסתדרות 2 (צומת מכבי אש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
967
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
979
חזון אי''ש (בית הקברות / חזון אי''ש)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
981
תחנה מרכזית צפת / רציפים
האדמו''ר רבי חיים מרדכי מנדבורנא 74 (האדמור מנדבורנא / חזון אי''ש)
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
983
המרפא (מסוף הר חוצבים/המרפא)
טעם הצבי (ישיבת שפתי צדיק / שלב ג)
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
985
שדרות הפלמ''ח 2 (שדרות הפלמח / חט' כרמלי)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
987
תלמוד בבלי (זכריה הנביא / נריה הנביא)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
988
אדוריים 6 (אדוריים / רמות דוד)
טעם הצבי (ישיבת שפתי צדיק / שלב ג)
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
992
המרפא (מסוף הר חוצבים/המרפא)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
993
המרפא (מסוף הר חוצבים/המרפא)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
באר שבע
כרמיאל
קיבוץ מגל - ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
29
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
שלדג 34 (שלדג / שביל השקיעה)
הראשונים (הראשונים / דרך השדות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
73
היובל (גני ילדים / היובל)
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / הורדה)
המכבים (עינב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
174
מעלה שניאור (יהלום / דרך הציונות)
מסוף רעננה / רציפים
המכבים (עינב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
440
מגרש כדורגל (31)
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / הורדה)
המכבים (עינב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
55
רבי שמעון בר יוחאי 31 (רשב''י ב)
חפץ חיים 22 (חפץ חיים ג)
הרימון ('אחיטוב ב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
23
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / הורדה)
צ.בחן (5714)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
51
מוצקין 23 (יוסף שפרינצק / מוצקין)
יהודה שטיין 21 (יהודה שטיין / גיבורי ישראל)
'מעפיל א
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
40
שדרות בית שמאי (בית הכנסת קרלין)
מסוף מודיעין עילית / הורדה
שדרות עמק חפר (בת חפר / שדרות עמק חפר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
41
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
שדרות עמק חפר (בת חפר / שדרות עמק חפר)
שדרות עמק חפר (בת חפר / שדרות עמק חפר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
635
שדרות עמק חפר (בת חפר / שדרות עמק חפר)
ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה (1285)
שדרות עמק חפר (בת חפר / שדרות עמק חפר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
75
מגרש כדורגל (31)
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / הורדה)
צ.ניצני עוז (57)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
150
חת''ם סופר 33 (חת''ם סופר / נתיב רבבות אפרים)
המלכים (מסוף עין התכלת / הורדה)
צ.ניצני עוז (57)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
774
אוניברסיטה / רב תכליתי
טארק עבד אל חי (חט''ב א / עבד אל חי)
צ.ניצני עוז (57)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
139
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
דרך בן גוריון 11 (מגדל ויטה / דרך בן גוריון)
5614 (צומת בארותיים לדרום)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
13
הכניסה הצפונית
איזור התעשיה כפר סבא
צומת המעבר לצפון 5614
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
23
מכללת בית ברל
קלנסווה / יציאה צפונית
צומת המעבר לצפון 5614
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
123
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
קלנסווה / יציאה צפונית
צומת המעבר לצפון 5614
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
140
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
קדש ברנע
צומת המעבר לצפון 5614
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
213
השונית 1 (השונית / יורדי ים)
קלנסווה / יציאה צפונית
צומת המעבר לצפון 5614
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
468
הכניסה הצפונית
(בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר)
מחמוד דרוויש (בית מרקחת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט