English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים גילון - רשימת קווים שעוברים בגילון
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נסיעות ותיירות נצרת
293
שעב / כביש ראשי
אוניברסיטה / רב תכליתי
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
298
כאבול כניסה
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
299
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
805 / 784 (צומת מישגב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
55
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
בית ספר אורט (672)
אלגליל (סחנין יציאה מערבית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
78
אחד העם 2 (ת. מרכזית חדרה)
יציאת אירופה 3 (יציאת אירופה / קיבוץ גלויות)
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
173
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית עלמין
אלג'למה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
174
אוניברסיטה / רב תכליתי
אל בוסתאן (כפר מנדא / בנק)
אל בוסתאן (אחמד חוסין עלאם / אל בוסתאן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
337
מסגד
אוניברסיטה / רב תכליתי
מסעף המחצבה מזרח / כביש 79 (79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
334
צ.נצרת צפון ב 754
אוניברסיטה / רב תכליתי
מסעף המחצבה מערב / כביש 79 (79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
385
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
צומת שפרעם (79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
3
שכונה מערבית
אלמקאזח
מרכזית הקריות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
333
הגליל 101 (הגליל / א רינה)
אוניברסיטה / רב תכליתי
כפר כנא ז' / בי''ס חט''ב א 754
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
208
רכבל / העלייה השנייה
חלוצי התעשייה 90 (חלוצי התעשייה / הגומא)
הדשנים 5 (דרך הדשנים / צומת קרית אתא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
336
אלבייאדה
אוניברסיטה / רב תכליתי
צומת נהלל (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
296
מסוף אום אל פחם
אוניברסיטה / רב תכליתי
70 / 75 (יגור / כפר חסידים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
774
אוניברסיטה / רב תכליתי
טארק עבד אל חי (חט''ב א / עבד אל חי)
מחלף יגור (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
796
ביר אל סיכה (574)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מחלף יגור (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
76
ליאון בלום 7 (ליאון בלום)
דרך השלום 32 (דרך השלום / ברק)
מסוף יגור (7521)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
77
דרך שמחה גולן (גרנד קניון / שמחה גולן)
מסוף יגור (7521)
מסוף יגור (7521)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
79
חיפה
נשר
חיפה - תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
70
זלמן שז''ר 37 (זלמן שזר / חיל הים)
גולדה מאיר 28 (גולדה מאיר / הסחלב)
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
71
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
השיטה (השיטה / החרוב)
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
79
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
הכלניות (הכלניות / התשבי)
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
146
תחנה תפעולית מסוף וולפסון
קניון איילון
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
112
השיטה 17 (השיטה / מגרשי טניס)
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
הזית (הזית / היסמין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
112
חיפה
נשר
נשר - הזית / השזיף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
50
שדרות דוד רוז (טכניון / מעונות העמים)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
שדרות דוד רוז (טכניון / ביוטכנולוגיה ומזון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
297
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
כביש 396 / ''בי''ח הדסה עין כרם'' (396)
שדרות דוד רוז (טכניון / ביוטכנולוגיה ומזון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
58
ת. רכבת חיפה מרכז
בית ספר אורט (672)
ת. רכבת חיפה מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
37א
עליית הנוער (ת. רכבת בת גלים)
בית ספר אורט (672)
כביש ראשי 4 (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
54
תיכון המושבה / חלומות
בית ספר נילי
כביש ראשי 4 (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
791
אורוגואי 12 (מרכז מסחרי / אורוגוואי)
איגרות משה 2 (אגרות משה / חזון איש)
כביש ראשי 4 (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
795
הרצוג 4 (הרצוג / צדוק)
משה שרת 40 (משה שרת / מפרץ שלמה)
כביש ראשי 4 (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
27
אוניברסיטה / איי. בי. אם
בית אורן / מרכז
גבעת ההגנה (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט