English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים הרדוף - רשימת קווים שעוברים בהרדוף
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
אגד
826
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
דליה (דליה / כליל החורש)
הגליל (הגליל / הפסגה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
407
הגליל 16 (נופית / יציאה)
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
הגליל 16 (נופית / יציאה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
846
תל אביב
צפת
אלון הגליל - מחלף יפתחאל / יציאה לכביש 79
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תל אביב
כרמיאל
אלון הגליל - מחלף יפתחאל / יציאה לכביש 79
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
באר שבע
כרמיאל
אלון הגליל - מחלף יפתחאל / יציאה לכביש 79
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
846
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
יציאה לכביש 79 (מחלף יפתחאל / יציאה לכביש 79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
יציאה לכביש 79 (מחלף יפתחאל / יציאה לכביש 79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
יציאה לכביש 79 (מחלף יפתחאל / יציאה לכביש 79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
968
יפו 224 (ת. מרכזית ירושלים / יפו)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
יציאה לכביש 79 (מחלף יפתחאל / יציאה לכביש 79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
980
מסוף אלוף שדה
תחנה מרכזית צפת / הורדה
יציאה לכביש 70 (צומת סומך)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
426
הגיא 7 (קרית החינוך)
אזור תעשיה שגיא 2000 3
רמת ישי (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
847
רעננה
חצור הגלילית
צומת ישי - מחלף ישי / כביש 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
836
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
יציאה לכביש 77 (מחלף המוביל/לדרום)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
845
הרב ש''י זווין (הרב ש''י זווין / הרב וינוגרד)
שדרות גולדה מאיר (שדרות גולדה מאיר / יצחק מירסקי)
יציאה לכביש 77 (מחלף המוביל/לדרום)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
847
מסוף משה ארנס / רציפים
מסוף חצור הגלילית / הורדה
יציאה לכביש 77 (מחלף ישי / כביש 77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
190
יער אודם (מרכז ביג / יער אודם)
אריה שנקר (האיצטדיון)
כיכר בן גוריון 1 (אלונים / כיכר בן גוריון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
91
אבן גבירול (בית ספר בית יעקב / אבן גבירול)
שדרות טרומפלדור 49 (טרומפלדור / מרכז זיו)
דקל 24 (הדקל / דפנה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
2
עליית הנוער (ת. רכבת בת גלים)
קרית אתא
קרית אתא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
180
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
מחלף העמקים / אלרואי (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
181
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דרך העמק (דרך העמק / משעול התל)
מחלף העמקים / אלרואי (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
188
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
מחלף העמקים / אלרואי (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
117
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
הגיא 7 (קרית החינוך)
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
184
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
קופת חולים
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
185
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
בית ספר מגידו / 6953 (6953)
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
631
קידמה (קידמה / התמדה)
ת. רכבת חוצות המפרץ
מחלף יגור (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
960
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
מחלף יגור (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
1
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים עירוני
מרכזית הקריות
קרית חיים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
56
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
צומת התשבי (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
156
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
צומת התשבי (66)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
50
שדרות דוד רוז (טכניון / מעונות העמים)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
157
התמר (התמר / התאנה)
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
37א
עליית הנוער (ת. רכבת בת גלים)
בית ספר אורט (672)
שדרות אבא חושי (כביש ראשי 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
54
תיכון המושבה / חלומות
בית ספר נילי
שדרות אבא חושי (כביש ראשי 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
55
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
בית ספר אורט (672)
שדרות אבא חושי (כביש ראשי 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
58
ת. רכבת חיפה מרכז
בית ספר אורט (672)
שדרות אבא חושי (כביש ראשי 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
297
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
כביש 396 / ''בי''ח הדסה עין כרם'' (396)
שדרות אבא חושי (כביש ראשי 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
791
אורוגואי 12 (מרכז מסחרי / אורוגוואי)
איגרות משה 2 (אגרות משה / חזון איש)
שדרות אבא חושי (כביש ראשי 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
795
הרצוג 4 (הרצוג / צדוק)
משה שרת 40 (משה שרת / מפרץ שלמה)
שדרות אבא חושי (כביש ראשי 3)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
18
מסוף קניון ג'י / רציפים
הגיא 7 (קרית החינוך)
המרגנית 24 (המרגנית / האלה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
95
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
התבור 43 (התבור / סיני)
המרגנית 24 (המרגנית / האלה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
95א
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
המרגנית 24 (המרגנית / האלה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
97
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
המרגנית 24 (המרגנית / האלה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
97א
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
המרגנית 24 (המרגנית / האלה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
99
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
ירדן (ירדן / המיצר)
המרגנית 24 (המרגנית / האלה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
96
בית ספר ארזים
התבור 43 (התבור / סיני)
לילך 6 (בית ספר אורנים / לילך)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
16
מסוף קניון ג'י / רציפים
הגיא 7 (קרית החינוך)
הגיבורים 21 (כיכר הגיבורים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
19
קיבוץ רשפים
ת. רכבת בית שאן / הורדה
צ.יקנעם עילית (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
81
אלסנדיאן (דליה צעירה מרכז)
'בית ספר ג
אלסנדיאן (דליה צעירה מרכז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
27
אוניברסיטה / איי. בי. אם
בית אורן / מרכז
צומת דמון (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
691
מרכז מיר''ב
אנדרי סחרוב (ת. רכבת חוף הכרמל)
עין הוד מול המסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
47
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל
הזית 4 (הזית / לניאדו)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
47א
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל
הזית 4 (הזית / לניאדו)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
49
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל
הזית 4 (הזית / לניאדו)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
91א
הצוקים 8 (הצוקים / ארזי הלבנון)
באר אורה 6 (ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה / באר אורה)
הזית 4 (הזית / לניאדו)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
694
מרכז מיר''ב
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
מורד הכרמל (מושב כרם מהר''ל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תל אביב
קרית שמונה
בת שלמה - תחנת התרעננות / מחלף בת שלמה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
800
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
תחנת התרעננות / מחלף בת שלמה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
693
מרכז מיר''ב
דרך המסילה 71 (ת. רכבת בנימינה)
מושב עופר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט